لاغری و تناسب اندام

شنبه 23 بهمن 1395
14:43
کلینیک رز

در این مقاله در رابطه با لاغری و تناسب اندام بیشتر آشنا می شوید و به اختصار از چند روش و راههای زیبایی اندام وصورت صحبت میکنیم تا اطلاعات شما را جهت تناسب اندام بیشتر کنیم .

اگر چه بهترین روش برای رسیدن به تناسب اندام، اصلاح سبک زندگی و در پیش گرفتن یک رژیم غذایی مناسب، پرهیز از خوراکی‌های پرکالری و چرب و افزایش تحرک روزانه می‏باشد اما برخی افرادی که از اضافه وزن رنج می‏برند، وقت کافی برای لاغر شدن از طریق مسیرهای طبیعی ندارند و یا از توانایی آنها خارج است. به همین دلیل به دنبال روش‏های جایگزین هستند. پیکرتراشی یکی از شیوه‏های جدید علم پزشکی است که در جهت پاسخ به نیاز این دسته از بیماران، شکل گرفته است.

در زیر به بررسی تمامی زیر شاخه‏های پیکر تراشی می‏پردازیم.

· لیپوماتیک

· لیپوساکشن

· لیپوساکشن مکانیکی یا تورکسی

· لیپوساکشن مکانیکی

· لیپوساکشن اولتراسونیک

· لیپوساکشن لیزری یا لیپولیزر

· کرایولیپولیز

تجمع چربی، اضافه وزن و افزایش سن دلایل شل شدن و آویزان شدن بازو ها هستند. این مشکل را نمی توان با ورزش حل کرد. اگر می خواهید پوست اضافی و چربی های زاید دور بازو را از بین ببرید بهترین روش لیپوماتیک بازو است. برای اجرای این عمل ممکن است از شما خواسته شود تا:

1- آزمایشات کامل پزشکی انجام دهید

2- داروهایی که مصرف می کنید را به همراه مقدار دوز آن به دکتر اطلاع دهید.

3- سیگار کشیدن را متوقف کنید.

4- از خوردن آسپرین و داروهای ضد التهاب خودداری کنید زیرا اینها باعث افزایش خونریزی می شوند.

افرادی مستعد درمان لیپوماتیک بازو هستند که در درجه اول افتادگی پوست بازو زیادی داشته باشند. همچنین افرادی که دارای وزن ثابت هستند و زیاد اضافه وزن ندارند هم می توانند این درمان را انجام دهند و نتایج مطلب بگیرند.

درمان غبغب و صورت ، غبغب قسمتی از بدن است که در ناحیه بالایی گردن و زیر چانه قرار می گیرد. در بسیاری از افراد که به چاقی مفرط مبتلا هستند درمان غبغب و افتادگی های صورت با چندین روش انجام می‏شود که یکی از آنها لیپوماتیک است. اگر چه گفته می شود لیپوماتیک دستگاهی است که تنها برای نواحی بزرگ از قبیل پهلو، ران، باسن، سینه و غیره قابل استفاده است، اما براساس نظریات متخصصین این روش قابل استفاده در تمامی نقاط بدن است. به طوری که نتایج آن در زیبایی صورت خیره کننده و رضایت بخش است و برای از بین بردن چربی ها و رفع سریع و آسان غبغب مناسب میباشد. لیپوماتیک از میان سایر روش های از بین برنده غبغب، تاثیر بیشتری دارد چرا که چهره جوانتر به نظر می رسد و در عین حال تاثیرات آن نیز دوام بیشتری دارند.


هزینه لیپوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد.در هر یک از کلینیک ها ، قیمت های متغییری تعیین میشود. عواملی که در زیر ذکر میشود تعیین کننده قیمت لیپوماتیک است.

· تخصص و مهارت پزشک

· سابقه کار و تجربه

· تجهیزات و مراقبت های پس از درمان

· محل مورد نظر برای انجام لیپوماتیک

· مدرک تحصیلی

· مجوزهای کسب شده


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لاغری و تناسب اندام به وبسایت زیر مراجعه کنید[ بازدید : 10 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کلینیک رز است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب avazak.ir
× بستن تبلیغات