کاشت مو به روش HRT چیست؟

دوشنبه 27 دی 1395
16:50
کلینیک رز

تنها روش استاندارد کاشت مو غیر قابل رشد که تا کنون در ایران و کشورهای اروپایی و امریکا معرفی شده است و به تایید رسیده کاشت مو به روش Hrtمی باشد در این روش نیازی به بانک موی فرد نیست و از بانک موی تعبیه شده در مرکز تخصصی کاشت مو استفاده میشود که هم جنس و هم رنگ با موی سر فرد استفاده میشود و جایگزین بسیار مناسبی برای موهای ریخته شده می باشد از مزایای این روش میتوان خط رویش و خط فرق بسیار طبیعی را نام برد و بطوریکه حتی اطرافیانتان هم نمیتوانند تشخیص دهند از صفر تا صد این روش در یک جلسه انجام میشود و حتی پس از آن نیازی به مراجعات مکرر ندارد.

کاشت مو به روش hrt مناسب برای چه گروه هایی می باشد؟

دراین روش آناتومی شبیه سازی پوست سر روی آن انجام شده است از دیگرمزیت های این روش که کاملا مناسب برای کسانی که دچاربیماران قلبی ، فشارخون و ... می باشد بدون هیچ گونه جراحی و خونریزی می باشد

بیماران آلوپسی ، بیماران لیکن پلان ، بیماران سوختگی ، کسانی که تحت شیمی درمانی می باشند بهترین راه برای بازگشت موهایشان کاشت مو به روش HRT می باشد.

تفاوت های کاشت مو به روش HRTرا با دیگر روش های کاشت مو بیان می کنیم:

1- تراکم کاشت مو به روش HRT در مقایسه با روش های کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT چند برابر می باشد.

2- خط رویش کاشت مو به روش HRT کاملا طبیعی بوده در حالیکه خط رویش کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT خط رویشی عروسکی و مصنوعی دارند.

3- کاشت مو به روش HRT عوارضی همچون عفونت ، نکروز ، در نیامدن موهای کاشته شده و ... را ندارد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کاشت مو و کاشت ابرو به وبسایت زیر مراجعه کنید

www.rozclinic.com


[ بازدید : 67 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کلینیک رز است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب avazak.ir
× بستن تبلیغات